• 0(312) 353 19 53>
  • info@gungoraluminyum.com
  • Karpuzlu 1 Cadde No:59 Siteler/ANKARA 06160
  • 0(312) 353 19 53>
  • info@gungoraluminyum.com
  • Karpuzlu 1 Cadde No:59 Siteler/ANKARA 06160

1980'DEN 2000'Lİ YILLARA ULAŞMANIN GÜCÜ


   1980 yılında, Eyüp GÜNGÖR tarafından kurulan GÜNGÖR HIRDAVAT; alüminyum profil, kompozit panel, alüminyum aksesuarları,cam aksesuarları, yardımcı cephe malzemeleri, makine ve el aletleri satışı konusunda ASAŞ ALUMİNYUM, ÇUHADAROĞLU METAL, DORMAKABA KAPI VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ, ALPOLIC/fr, KALE KİLİT, KALE KAPI PENCERE, KALE DIŞ TİCARET,GIESSE, G-U, SIEGENIA , BOSCH, METABO, HITACHI, DEWALT, STABILA, ALTAŞ, ÖZÇELİK MAKİNA, POLIFORM, KAHE, BOSTİK, DOW CORNING gibi sektörün lider markalarının yetkili bayiliklerini yapmaktadır.


  GÜNGÖR HIRDAVAT, her geçen gün büyüyen ve gelişen piyasa şartlarına uyum sağlamak adına, kurucusu ve şirket müdürü olan Eyüp GÜNGÖR tarafından gerçekleştirilen ünvan değişikliği ile 2002 yılından bu yana GÜNGÖR ALÜMİNYUM HIRDAVAT PLS.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektöre girdiği ilk günden bu güne hızlı ve emin adımlarla ilerleyen ve sayısız ticari projeye imza atan GÜNGÖR ALUMİNYUM HIRDAVAT PLS.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ yaptığı işlerle kendi alanında öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

  Ankara'nın en büyük sanayi merkezlerinden biri olan Siteler' de, toplam 4.000 m2 kapalı alan ve deneyimli satış elemanlarıyla, güler yüz ve samimiyet anlayışıyla, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.